Технічна інформація

NLGI клас 2-3
Зовнішній вигляд, візуальний Гладкий, синій, маслянистий
Тип загусника Літієвий комплекс
Тип базової рідини Мінеральна
Проникнення конуса, ASTM D 217  
W×60, мм-1 253
W×100,000, % відхилення від W×60 16
Точка падіння, °C, ASTM D 2265 296
Розділення масла, 24 год. @ 100°C, %, FTMS 791C-321.3 0.3
Тест 4 м'ячі, 60 хв. @ 392 N, мм, ASTM D 2266 0.50
Timken OK тест навантаження, N, ASTM D 2509 178
Вимивання води, 1 год. @ 79°C, %, ASTM D 1264 1
Стабільність окислення, 100 год. @ 99°C та 758 kPa, перепад тиску, kPa, ASTM D 942 21
Тест підшипника колеса авто (прискорений) 20 год. @ 160, витік, гр., ASTM D 4290 1.3
Запобігання корозії, 48 год. @ 52°C, оцінка, ASTM D 1743 пройдено
Корозія міді, T2 мідна смужка, 24 год. @ 100°C, оцінка, ASTM D 4048 пройдено

Примітка: Ці дані подаються як типові значення, а не як точні специфікації.


Галузеві та OEM специфікації

Sinopec HP-R змазка відповідає вимогам наступних галузевих специфікацій:

Sinopec Q/SH PRD131-2008

Sinopec HP-R змазка має наступні специфікації OEM

Foshan Yonglitai Axle Co., Ltd Дозволено для використання в авто як мастило підшипника колеса
Liaoning Shuguang Automotive Co., Ltd Дозволено для використання в авто як мастило підшипника колеса
Shandong Huali Motor Co., Ltd Дозволено для використання в авто як мастило підшипника колеса

Sinopec HP-R змазка

Sinopec HP-R - протизадирна, надпотужна змазка для підшипників коліс і шасі, створена на основі літієвого комплексного загущувача високоякісного мінерального базового масла. Містить інгібітори іржі та окислення, протизадирні і протизносні присадки, що забезпечують чудову продуктивність і тривалий термін служби навіть у важких умовах експлуатації, таких як високі температури, ударні навантаження і можливе забруднення води.

Застосування

  • Автомобільні підшипники коліс, особливо ті, які працюють в умовах високих температур і високих навантажень, викликаних гальмуванням на високій швидкості. 
  • Загальна змазка частин ходової (наприклад, обійм, рульових тяг, поворотних кулаків, важелів управління і цапф), електродвигунів і водяних насосів легкових автомобілів, автобусів і вантажних автомобілів.

Особливості та переваги

  • Чудові протизадирні і протизносні властивості захищають важко навантажені підшипники від зносу, подовжуючи термін служби обладнання.
  • Комплексний літієвий мильний загущувач забезпечує високу температуру краплеутворення, тому змазка може використовуватись при більш високих температурах в важких умовах експлуатації (діапазон робочих температур становить від -30°C до +180°C), а також забезпечує чудову механічну стабільність тому, що структура мастила не руйнується в процесі експлуатації.
  • Високоякісне базове масло забезпечує гарну товщину масляної плівки навіть в умовах високих температур, захищаючи компоненти від зносу.
  • Відмінна водостійкість означає, що змазка залишається на місці і не миється і не розбризкується у вологих умовах, що знижує необхідність частого повторного нанесення.
  • Відмінний захист від іржі та корозії забезпечує довгий термін служби компонентів і збільшує інтервали технічного обслуговування.
  • Гарна термічна і окисна стабільність гарантують більш тривалий термін служби змазки в умовах високих температур, забезпечуючи оптимальне змащування, подовжуючи термін служби обладнання і знижуючи вимоги до технічного обслуговування.
  • Відповідна консистенція відповідає вимогам застосування колісних підшипників і дозволяє уникнути розмивання змазки з підшипника відцентровими силами, що забезпечує більш тривалі інтервали повторного змащування.