Компанія

Продукція компанії — це моторні, редукторні, гідравлічні масла, змазки, масла для морського транспорту, тощо. Продукція широко застосовується в таких галузях, як авіація, аерокосмічна галузь, автомобілебудування, машинобудування, металургія, гірнича, нафтохімічна промисловість та електроніка. Зокрема, масла для морського транспорту Sinopec використовуються на супертанкерах типу VLCC.

В липні 2013 року нафтовий гігант Sinopec відкрив свій завод мастильних матеріалів у Сингапурі. Потужність підприємства складає біля 100 000 тонн мастильних матеріалів на рік, що вистачає для задоволення зростаючого регіонального попиту на високоякісні мастильні матеріали. Розмір заводу понад 242 000 кв.м., він буде функціонувати як азіатсько-тихоокеанський центр Sinopec і був створений, як частина глобальних планів розширення Sinopec.

В травні 2016 року Sinopec разом з Royal Dutch Shell Plc. (Нідерланди), Total S.A. (Франція) запустив новий Lube Park в Сінгапурі. Компанії Sinopec в побудованому Lube Park були надані такі споруди як причал для танкерів та інших судов, трубопроводи та нафтосховища. Цей проект допоміг компанії розширити свій бізнес в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Масла Sinopec повністю відповідають вимогам, встановленим ISO, АСЕА, SAE, API, ILSAC та різними галузевими специфікаціями та стандартами. Також отримано схвалення Mercedes-Benz, BMW, Volvo, Mark, Porsche та Cummins. Продукція Sinopec також була обрана в якості OEM масел для заправки та обслуговування для автомобілів VW, GM, Toyota, Nissan та інших.

Як партнер корпорації China Aerospace Science & Technology Corporation (CASC) вже протягом 60 років, Sinopec — одна з небагатьох компаній у світі, яка може виробляти аерокосмічні мастильні матеріали.

Європейський виробник літаків Airbus співпрацює з Sinopec з розробки та просування відновлюваного авіаційного біопалива під назвою bio-jet fuel. Sinopec використовуватиме власну технологію для виробництва палива з біомаси та відпрацьованої нафти на новому НПЗ в Шанхаї, за допомогою Airbus у виборі вихідної сировини.